Palace hotel praha en language Palace hotel praha cz language Palace hotel praha de language Palace hotel praha fr language Palace hotel praha it language Palace hotel praha es language Palace hotel praha ru language
ONLINE REZERVACE
Best Rate Guarantee
PRO 10% SLEVU A NOVINKY SE PŘIHLASTE
Wifi
Café Palace
hide Imperial Content

Café Palace

 

MENU SNÍDAŇOVÉ MENU  
Interiér Café Palace - Art Nouveau Palace hotel v Praze Skvělý servis v Café Palace - Art Nouveau Palace hotel v Praze Večerní stůl v Café Palace - Art Nouveau Palace hotel v Praze Tradiční bábovka se skvělou kávou v Café Palace - Art Nouveau Palace hotel v Praze

Café Palace je ideálním místem pro Vaše obchodní setkání či posezení s přáteli. Ochutnejte naši skvělou kuchyni, domácí pečivo, dezerty, či kávové speciality, výběrová vína a destiláty z naší bohaté nabídky.

 

Stěny Café Palace jsou vyzdobeny autogramy našich slavných hostů, mezi které patřili například Bob Dylan, Louis Armstrong, Jacqueline Onassis Kennedy, Gina Lollobrigida a mnoho dalších.

 

Café Palace také nabízí denní menu za příznivé ceny a je ideálním místem pro příjemný soukromý, nebo pracovní oběd v centru Prahy.

 

Navštivte nás a najděte svoji oblíbenou osobnost na “stěně slávy”.

 
Otevírací doba: Denně 08:00 – 01:00 ranní

 

Kontakt

- concierge,palacehotel,cz

- +420 224 093 163