REZERVUJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH A UŠETŘETE 10% S PROMO KODEM WELCOME

Pro 10% slevu - klikněte zde!
Pro 10% slevu - klikněte zde!
Informace o promokódu byly zaslány na zadaný email!
X
Už to skoro bude!

Než Vám pošleme e-mail s promo kódem, potřebujeme Váš souhlas.


CENTRÁLNÍ POLOHA - DVĚ RESTAURACE – JEDNACÍ SÁLY – PODZEMNÍ PARKOVÁNÍ


Objevte sto dvacet sedm prostorných, elegantních pokojů a suites s jemnými prvky art nouveau stylu. Všechny pokoje v nedávné době prošly renovací a nabízejí veškerý komfort včetně koupelen z bílého carrarského mramoru; poznáte v nich pocit vybrané exkluzivity.


Restauranty hotelu Art Nouveau Palace Praha nabízejí chutě i uspořádání pro každou náladu, takže oběd či večeře představuje lákavý zážitek, odrážející vášeň i mistrovství našich kuchařů.


Nechte se pohltit nadčasovou kulturou Prahy, nakupováním na světové úrovni a žhavým nočním životem. Navštivte operní představení či jazzový koncert, prozkoumejte rozličné styly architektury, ochutnejte pravé české pivo a jídlo. Pomůžeme vám, aby byl váš zážitek z pobytu v luxusním pražském hotelu nezapomenutelný.


Art Nouveau Palace Hotel se nachází v centru Prahy, na rozhraní Starého a Nového Města. Staroměstské náměstí s historickým orlojem, Karlův most, Václavské náměstí, židovská čtvrť Josefov nebo obchodní centrum Palladium - to vše je dosažitelné jen krátkou procházkou.